در دهمین نمایشگاه فناوری نانو معرفی شد؛ محلولی نانویی که ویروس ایدز را بین می‌برد

۱۹ مهر ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۹ کد : ۵۸۴ برد آموزشی
تعداد بازدید:۱۲۰
شرکت کیتوتک در دهمین نمایشگاه فناوری نانو به معرفی محصولات ضدعفونی کننده بر پایه نانونقره پرداخته‌است. به گزارش گروه علم و فناوری آنا، تولید کننده پانسمان‌های نوین ترمیم زخم، بندآورنده خونریزی و ضدعفونی کننده‌های برپایه نانو نقره است. محصولات ضدعفونی کننده سیلوسپت این شرکت از تکنولوژی نانونقره بهره می‌برد. این محصولات قادر به از بین بردن طیف وسیعی از میکروارگانیسم‌های بیماری‌زا از جمله ویروس ایدز است. کلیه محصولات فاقد سمیت سلولی هستند.
در دهمین نمایشگاه فناوری نانو معرفی شد؛ محلولی نانویی که ویروس ایدز را بین می‌برد

سیلوسپت زخم، اسپری ضدعفونی کننده انواع زخم ازجمله زخم دیابت، زخم بستر و سایر زخم‌های سطحی است. این محلول آنتی باکتریال قادر به ضد عفونی کردن انواع زخم، خراشیدگی و بریدیگی است. همچنین جایگزین مناسبی برای بتادین و سایر ضدعفونی کننده‌های الکلی است.

این محلول بدون بو، بدون رنگ، بدون الکل، بدون سوزش است و سرعت ترمیم زخم‌های پوستی را افزایش می‌دهد. همچنین روی 650 نوع میکروب و بیوفیلم تاثیر دارد و ویروس‌ ایدز «HIV» ، ویروس H1N1 و هرپیس را از بین می‌برد.

سیلوسپت سوختگی اسپری ضدعفونی کنده مخصوص زخم‌ها و جراحات ناشی از سوختگی با درجات مختلف است که طیف وسیعی از ویروس‌ها، باکتری‌ها و قارچ‌ها را از بین می‌برد.

سیلوسپت دست جهت ضدعفونی کردن دست بدون ایجاد خشکی و حساسیت برای از بین بردن ویروس‌های آنفولانزای نوع A و HIV، سیلوسپت پرب مناسب برای آماده‌سازی محل جراحی قبل از عمل، سیلوسپت ضدعفونی کننده محل تزریق جایگزین الکل برای تزریقات و سیلوسپت سطوح و زمین مناسب برای ضدعفونی کردن انواع سطوح بدون ایجاد خوردگی و لکه از دیگر محصولات بر پایه فناوری نانو این شرکت است.