با این گردنبند کل زندگی‌تان را ضبط کنید

۱۶ مهر ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۷ کد : ۵۷۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۳
آماده کردن لحظه به لحظه گوشی برای فیلمبرداری و عکاسی از رویدادهای جذاب زندگی برای خیلی از افراد خسته کننده است و حالا یک گردن بند مجهز به دوربین ضبط کل رویدادهای زندگی را ممکن کرده است.
با این گردنبند کل زندگی‌تان را ضبط کنید

این دوربین که «FrontRow» نام دارد، دارای دو دکمه در حاشیه خود است. یکی از این دکمه‌ها برای روشن کردن دستگاه و همچنین قفل کردن آن به کار می‌رود و دیگری برای انتخاب ضبط ویدئو یا عکاسی قابل استفاده است. در پشت این گردن بند هم یک نمایشگر دو اینچی گرد، رنگی و لمسی تعبیه شده است.

دوربین یادشده را هم می‌توان به گردن انداخت و هم با گیره به لباس چسباند. این دستگاه از استحکام خوبی در برابر ضربات نیز برخوردار است. FrontRow از قابلیت اتصال به شبکه‌های وای‌فای برای پخش زنده هم برخوردار است و لنز دارای زاویه دید گسترده آن برای ضبط تصاویر پیش رو با کیفیت و دید گسترده قابل استفاده است.

محتوای این دوربین به سادگی قابل انتقال به گوشی و همینطور به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی است . برنامه موبایلی FrontRow هم فعال کردن سه گزینه «Camera» برای عکاسی، «video» برای فیلمبرداری و «Story» برای فعال کردن حالت مرور زمان یا «time-lapse» را ممکن می‌کند. در این حالت حسگرهای حرکتی دوربین هر سه تا پنج ثانیه و بر مبنای حرکات انجام شده عکس‌های گرفته و آنها را در قالب ویدئو به هم مونتاژ می‌کنند.

حافظه این ابزار برای ضبط ۵۰ ساعت ویدیو یا دو ساعت پخش زنده کافی است. البته ۷۵ درصد باتری FrontRow در عرض یک ساعت مصرف می‌شود. شارژ باتری FrontRow در ۲۰ دقیقه انجام می‌شود. دوربین این گردن بند هشت مگاپیکسلی است و دقت فیلمبرداری آن به ۱۰۸۰ پیکسل می‌رسد.

سبک وزن بودن، نرم‌افزار ساده، کیفیت صدای خوب، طراحی جذاب و کیفیت تصویربرداری فوق دقیق از جمله مزایای این گردنبند ویدئویی است. در مقابل قیمت بالای ۳۹۹ دلاری، کاربردی نبودن، شارژ نشدن سریع باتری و حساس بودن از جمله ضعف‌های دستگاه یادشده است.