تولید میزی با قابلیت تغییر سریع ابعاد، ارتفاع و شکل ظاهری

۱۶ مهر ۱۳۹۶ | ۰۹:۰۱ کد : ۵۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۴۱
نیازهای حرفه‌ای و شخصی افراد در گذر زمان به طور مرتب تغییر می‌کند و لذا استفاده از لوازم خانگی و اداری منعطف و قابل تغییر روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
تولید میزی با قابلیت تغییر سریع ابعاد، ارتفاع و شکل ظاهری

اکثر میزهایی که ما از آنها استفاده می‌کنیم، ابعاد، شکل ظاهری و ارتفاع ثابت و غیرقابل تغییری دارند اما میز «Modulos» به گونه‌ای طراحی شده است که قادر به تامین نیازهای متنوع افراد باشد. بخش‌های متنوع این میز را می‌توان از آن جدا یا دوباره سرهم کرد تا میزی با حاشیه‌های صاف یا دارای انحنا در اختیار داشت. همچنین امکان استفاده از بخش‌های دارای شارژر بی‌سیم هم برای این میز در نظر گرفته شده است.

از جمله دیگر امکانات این میز می‌توان به‌ هاب USB، بخش‌های ویژه برای نگهداری قلم و خودکار و غیره اشاره کرد. پیکربندی این میز با توجه به نحوه استفاده از آن بارها و بارها قابل تغییر است و می‌توان از آن به عنوان یک میز اداری بزرگ استفاده کرد یا آن را کوچک‌تر کرده در اتاق پذیرایی قرار داد یا حتی آن را به یک میز بلند با بخش‌های صاف یا مدور مختلف مبدل کرد.

برخی بخش‌های این میز به گونه‌ای خاص برای گذراندن انبوهی از سیم‌ها یا ابزار جانبی دیگر دارای حفره‌هایی است و در کناره‌های برخی از آنها هم پریزهای برق تعبیه شده است.

تمامی قطعه چوب‌های این میز ۳۵ در ۳۵ سانتیمتری هستند و برای اتصال آنها به هم از پین‌های چوبی و فلزی استفاده می‌شود. همچنین پایه‌های چوبی و آلومینیومی برای تنظیم ارتفاع میزهای یادشده قابل استفاده است. قیمت مدل‌های مختلف این میز با اجزا و پایه‌های متنوع از ۹۸۵ تا ۱۲۱۵ دلار در نوسان است.